| Type | Permanent |
|---|---|
| Feature | Strong Magnet |
| Shape | Customizable (e.g., Ring, Block, Arc) |
| Grade | JC-Y3939/JC-Y4041 |
| Raw Material | NdFeB+PPS |
| Liman | Luzhou, Çin |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Özelleştirilmiş Kartonlar ve Paletler |
| Şartname | ISO/TS16949 |
| Renk | Kömür grisi |
| Başvuru | Endüstriyel Mıknatıs |
| Liman | Luzhou, Çin |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Özelleştirilmiş Kartonlar ve Paletler |
| Şartname | ISO/TS16949 |
| Marka | Ortak-Mag |
| Seviye | JC-Y4350, FB5H.. |
| Model numarası. | Kalıcı |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Karton Ahşap Palet |
| Marka | Ortak-Mag |
| Şekil | segment |
| Tip | Başlangıç Parçaları |
| Model numarası. | Çeşitli Silecek türleri için |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Karton Ahşap Palet |
| Marka | Ortak-Mag |
| paket | Karton Tepsi Ahşap |
| manyetik özellik | Hcj 395 KA/m'ye ulaşabilir (BH)max 3,6 kJ/m3'e ulaşabilir |
| Model numarası. | L203 |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Özelleştirilmiş Karton ve Ahşap Paletler |
| Marka | Ortak-Mag |
| Menşei | Sichuan, Çin (Anakara) |
| Özellik | Sert |
| Taşıma Paketi | Özelleştirilmiş Kartonlar ve Paletler |
|---|---|
| Şartname | ISO/TS16949 |
| Marka | Ortak-Mag |
| Başvuru | Endüstriyel Mıknatıs |
| kullanım | 775/750 serisi elektrikli aletler |
| Menşei | Siçuan, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Model numarası | JC-Y3932, JC-Y4127, JC-Y4231 |
| Kompozisyon | Ferrit Mıknatıs |
| Maksimum çalışma sıcaklığı | 250°C |
| Malzeme | Ferrit |
| Density | 4.9 G/cm3 |
|---|---|
| Dimension | As Customized |
| Curie Temperature | 450°C |
| Standard | ISO9001/ROHS/ |
| Size | (R51.8mm-r43.1mm)×39.0mm |
| Yoğunluk | 4.9 g/cm3 |
|---|---|
| İçsel Zorlayıcılık | 240-280 KA/m |
| Boyut | (R51,8mm-r43,1mm)×39,0mm |
| Hoşgörü | +/- 0,05 mm |
| Manyetik Enerji Ürünü | 27-30 KJ/m3 |