| Ürün adı | Genel Jeneratör Ark Segmenti Mıknatısları |
|---|---|
| Şartname | ISO/TS16949 |
| Marka | Ortak-Mag |
| Menşei | Siçuan, Çin |
| Şekil | Blok, Yay Segmenti |
| Taşıma Paketi | Özelleştirilmiş Kartonlar ve Paletler |
|---|---|
| Şartname | ISO/TS16949 |
| Marka | Ortak-Mag |
| Menşei | Siçuan, Çin |
| Uygulama | 4 kutuplu, 6 kutuplu, 8 kutuplu, 11 kutuplu, 18 kutuplu ACG |
| Intrinsic Coercivity | 240-280 KA/m |
|---|---|
| Magnetization Direction | Axial |
| Tolerance | +/- 0.05 Mm |
| Origin | Sichuan, China (Mainland), |
| Package Size | 340mm×255mm×75mm |
| Standart | ISO9001/ROHS/ |
|---|---|
| zorlama | 235-275 KA/m |
| Yoğunluk | 4.9 g/cm3 |
| Curie sıcaklığı | 450 ° C |
| İçsel Zorlayıcılık | 240-280 KA/m |
| Model numarası. | L110 |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Karton Ahşap Palet |
| Marka | Ortak-Mag |
| Menşei | Sichuan, Çin (Anakara) |
| Uygulama | 750, 550 serisi Elektrikli Alet |
| Model numarası | Genel Model Numarası |
|---|---|
| Ticari marka | Ortak Mag |
| Maksimum çalışma sıcaklığı | 200 ° C'ye kadar |
| Manyetik Yönlendirme | İzotropik, Anizotropik |
| Çalışma sıcaklığı | 250 ℃ |
| Manyetik Yönlendirme | İzotropik, Anizotropik |
|---|---|
| Maksimum çalışma sıcaklığı | 200 ° C'ye kadar |
| Taşıma Paketi | İhtiyaçlarınıza Göre |
| Çalışma sıcaklığı | 250 ℃ |
| Maksimum çalışma sıcaklığı | 250°C |
| Maximumenergyproduct | 2.0 - 4.0 MGOe |
|---|---|
| Shape | Customizable (e.g., Ring, Block, Arc) |
| Composition | Anisotropic Strontium Ferrite |
| Max Working Temperature | Up To 200°C |
| Feature | Strong Magnet |
| Max Working Temperature | Up To 200°C |
|---|---|
| Quantity Per Carton | 720pcs |
| Shape | Customizable (e.g., Ring, Block, Arc) |
| Max Operating Temperature | 250°C |
| Type | Anisotropic Sintered Magnet |
| Max Working Temperature | Up To 200°C |
|---|---|
| Density | 4.8-5.2 G/cm3 |
| Transport Package | Acording To Your Requirments |
| Coercivity | 235-275 KA/m |
| Max Operating Temperature | 250°C |