| Magnetic Property | Anisotropic |
|---|---|
| Max Working Temperature | Up To 200°C |
| Application | Motors, Speakers, Sensors, Magnetic Separators, Etc. |
| Max Operating Temperature | 250°C |
| Magnetic Orientation | Isotropic, Anisotropic |
| Model numarası | Genel Model Numarası |
|---|---|
| Ticari marka | Ortak Mag |
| Maksimum çalışma sıcaklığı | 200 ° C'ye kadar |
| Manyetik Yönlendirme | İzotropik, Anizotropik |
| Çalışma sıcaklığı | 250 ℃ |
| Manyetik Yönlendirme | İzotropik, Anizotropik |
|---|---|
| Maksimum çalışma sıcaklığı | 200 ° C'ye kadar |
| Taşıma Paketi | İhtiyaçlarınıza Göre |
| Çalışma sıcaklığı | 250 ℃ |
| Maksimum çalışma sıcaklığı | 250°C |
| Liman | Luzhou, Çin |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Özelleştirilmiş Kartonlar ve Paletler |
| Şartname | ISO/TS16949 |
| Marka | Ortak-Mag |
| Menşei | Siçuan, Çin |
| Liman | Luzhou, Çin |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Özelleştirilmiş Kartonlar ve Paletler |
| Şartname | ISO/TS16949 |
| Marka | Ortak-Mag |
| Tip | Ark, Segment |
| Taşıma Paketi | Özelleştirilmiş Kartonlar ve Paletler |
|---|---|
| Şartname | ISO/TS16949 |
| Model numarası | Genel |
| Menşei | Siçuan, Çin |
| Şekil | segment |
| Taşıma Paketi | Özelleştirilmiş Kartonlar ve Paletler |
|---|---|
| Şartname | ISO/TS16949 |
| Marka | Ortak-Mag |
| Menşei | Siçuan, Çin |
| Başvuru | Inverter Klima |
| Taşıma Paketi | Özelleştirilmiş Kartonlar ve Paletler |
|---|---|
| Şartname | ISO/TS16949 |
| Marka | Ortak-Mag |
| Malzeme | SrO. SrO. 6Fe2O3 6Fe2O3 |
| Model numarası | OEM |
| Taşıma Paketi | Özelleştirilmiş Kartonlar ve Paletler |
|---|---|
| Şartname | ISO/TS16949 |
| Marka | Ortak-Mag |
| Menşei | Siçuan, Çin |
| yıllık kapasite | 5000/T |
| Taşıma Paketi | Özelleştirilmiş Kartonlar ve Paletler |
|---|---|
| Şartname | ISO/TS16949 |
| Marka | Ortak-Mag |
| boyut | özelleştirilmiş |
| Renk | Kömür grisi |