| Taşıma Paketi | Özelleştirilmiş Kartonlar ve Paletler |
|---|---|
| Şartname | ISO/TS16949 |
| Marka | Ortak Mag |
| Menşei | Siçuan, Çin |
| yıllık kapasite | 5000/t |
| Tolerance | 0.05mm |
|---|---|
| Processing | Wet Molding |
| Magnetization Direction | Axial |
| Model | JC-Y4350 (Japan TDK FB9H) |
| Energy Product | 27-30 KJ/m³ |
| Density | 4.8 G/cm³ |
|---|---|
| Specification | ISO/TS16949 |
| Usages | Car Motors, Speakers And Etc |
| Our Technicians | Have Over 10 Years Work Experience |
| Trademark | Joint-Mag |
| Max Operating Temperature | 250°C |
|---|---|
| Coercivity | 235-275 KA/m |
| Application | Motors, Speakers, Sensors, Magnetic Separators, Etc. |
| Max Working Temperature | Up To 200°C |
| Magnetic Orientation | Isotropic, Anisotropic |
| Model numarası. | Çeşitli, kalıcı |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Karton Ahşap Palet |
| Marka | JOINT-MAG, Joint-Mag |
| Menşei | Sichuan, Çin (Anakara) |
| Şekil | Çeşitli, ark, segment |
| Model | JC-Y4350 (Japan TDK FB9H) |
|---|---|
| Shape | Disc |
| Processing Technology | Wet Molding |
| Coercivity | 240-260 KA/m |
| Energy Product | 27-30 KJ/m³ |
| Experts | We Have Many Professional Experts |
|---|---|
| Applications | Motors, Speakers, Sensors |
| Hcj | 395 KA/m |
| Remanence | 3.8 KGs |
| Density | 4.8 G/cm³ |
| Usages | Car Motors, Speakers And Etc |
|---|---|
| Remanence | 3.8 KGs |
| Specification | ISO/TS16949 |
| Our Technicians | Have Over 10 Years Work Experience |
| Energy Product | 3.5 MGOe |
| Applications | Motors, Speakers, Sensors |
|---|---|
| Experts | We Have Many Professional Experts |
| Trademark | Joint-Mag |
| Magnetizing | Custom |
| Density | 4.8 G/cm³ |
| Mıknatıslanma Yönü | Eksenel |
|---|---|
| Hoşgörü | +/- 0,05 mm |
| Standart | ISO9001/ROHS/ |
| Paket boyutu | 340mm×255mm×75mm |
| Yoğunluk | 4.9 g/cm3 |