| Energy Product | High |
|---|---|
| Temperature Resistance | High |
| Intrinsic Coercivity | High |
| Corrosion Resistance | High |
| Material | Ferrite |
| Magnetic Strength | High |
|---|---|
| Temperature Resistance | High |
| Corrosion Resistance | High |
| Material | Ferrite |
| Intrinsic Coercivity | High |
| Malzeme | ferrit |
|---|---|
| Maliyet | Düşük |
| zorlama | Yüksek |
| Akı yoğunluğu | Yüksek |
| İçsel Zorlayıcılık | Yüksek |
| Temperature Resistance | High |
|---|---|
| Magnetic Strength | High |
| Energy Product | High |
| Flux Density | High |
| Maximum Operating Temperature | High |
| kalıntı | Yüksek |
|---|---|
| İçsel Zorlayıcılık | Yüksek |
| Maksimum çalışma sıcaklığı | Yüksek |
| Sıcaklık Dayanımı | Yüksek |
| Malzeme | Ferrit |
| Sıcaklık Dayanımı | Yüksek |
|---|---|
| Maksimum çalışma sıcaklığı | Yüksek |
| Enerji Ürünü | Yüksek |
| Manyetik güç | Yüksek |
| İçsel Zorlayıcılık | Yüksek |
| Maliyet | Düşük |
|---|---|
| Maksimum çalışma sıcaklığı | Yüksek |
| Manyetik güç | Yüksek |
| Akı yoğunluğu | Yüksek |
| Malzeme | Ferrit |
| Malzeme | Ferrit |
|---|---|
| Sıcaklık Dayanımı | Yüksek |
| Manyetik güç | Yüksek |
| Maliyet | Düşük |
| kalıntı | Yüksek |
| Model numarası | JC-Y3932, JC-Y4127, JC-Y4231 |
|---|---|
| Boyut | (R53,4mm-r48,4mm)×52mm |
| Maksimum çalışma sıcaklığı | 250°C |
| Malzeme | Ferrit |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Ferrit |
|---|---|
| Model numarası | JC-Y3932, JC-Y4127, JC-Y4231 |
| Şekil | Engellemek |
| Menşei | Siçuan, Çin (Anakara) |
| Maksimum çalışma sıcaklığı | 250°C |