| Maliyet | Düşük |
|---|---|
| Maksimum çalışma sıcaklığı | Yüksek |
| Manyetik güç | Yüksek |
| Akı yoğunluğu | Yüksek |
| Malzeme | Ferrit |
| Enerji Ürünü | Yüksek |
|---|---|
| İçsel Zorlayıcılık | Yüksek |
| Maksimum çalışma sıcaklığı | Yüksek |
| Akı yoğunluğu | Yüksek |
| Malzeme | Ferrit |
| Enerji Ürünü | Yüksek |
|---|---|
| Maliyet | Düşük |
| İçsel Zorlayıcılık | Yüksek |
| kalıntı | Yüksek |
| Akı yoğunluğu | Yüksek |
| Model numarası | JC-Y3932, JC-Y4127, JC-Y4231 |
|---|---|
| Boyut | (R53,4mm-r48,4mm)×52mm |
| Maksimum çalışma sıcaklığı | 250°C |
| Malzeme | Ferrit |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Menşei | Siçuan, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Model numarası | JC-Y3932, JC-Y4127, JC-Y4231 |
| Kompozisyon | Ferrit Mıknatıs |
| Maksimum çalışma sıcaklığı | 250°C |
| Malzeme | Ferrit |
| Shape | Block |
|---|---|
| Composition | Ferrite Magnet |
| Max Operating Temperature | 250°C |
| Origin | Sichuan, China (Mainland) |
| Model No | JC-Y3932, JC-Y4127, JC-Y4231 |
| Menşei | Siçuan, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Şekil | Engellemek |
| Malzeme | Ferrit |
| Model numarası | JC-Y3932, JC-Y4127, JC-Y4231 |
| Maksimum çalışma sıcaklığı | 250°C |
| Intrinsic Coercivity | High |
|---|---|
| Remanence | High |
| Flux Density | High |
| Coercivity | High |
| Cost | Low |
| Temperature Resistance | High |
|---|---|
| Remanence | High |
| Energy Product | High |
| Corrosion Resistance | High |
| Coercivity | High |
| Magnetic Strength | High |
|---|---|
| Corrosion Resistance | High |
| Remanence | High |
| Cost | Low |
| Material | Ferrite |