| Liman | Luzhou, Çin |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Özelleştirilmiş Kartonlar ve Paletler |
| Renk | Gri |
| Marka | Ortak-Mag |
| Menşei | Siçuan, Çin |
| Liman | Luzhou, Çin |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Özelleştirilmiş Kartonlar ve Paletler |
| Şartname | ISO/TS16949 |
| Marka | Ortak-Mag |
| Menşei | Siçuan, Çin |
| Taşıma Paketi | Özelleştirilmiş Kartonlar ve Paletler |
|---|---|
| Şartname | ISO/TS16949 |
| Marka | Ortak-Mag |
| Menşei | Siçuan, Çin |
| Renk | Kömür grisi |
| Model numarası. | OEM |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Karton, Kutu, Palet |
| Marka | Ortak-Mag |
| Menşei | Sichuan, Çin (Anakara) |
| Şekil | Disk, Blok, Silindir, Halka, Yay |
| Marka adı | JOINT-MAG |
|---|---|
| Model numarası | OEM |
| br | 430 mT |
| HCB | 310 KA/m |
| HCJ | 395 KA/m |
| Taşıma Paketi | Özelleştirilmiş Kartonlar ve Paletler |
|---|---|
| Şartname | ISO/TS16949 |
| Marka | Ortak-Mag |
| Menşei | Siçuan, Çin |
| Model numarası | C05-9 |
| Size | (R75mm-r75mm)×44mm |
|---|---|
| Cost | Low To Moderate |
| Shape | Customizable (e.g., Ring, Block, Arc) |
| Operatingtemperaturerange | -40 To 250 °C |
| Quantity Per Carton | 720pcs |
| Cost | Low To Moderate |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 250°C |
| Type | Anisotropic Sintered Magnet |
| Standard | ISO9001/ROHS/ |
| Quantity Per Carton | 720pcs |
| Application | Universal Motor |
|---|---|
| Operatingtemperaturerange | -40 To 250 °C |
| Cost | Low To Moderate |
| Color | Dark Gray To Black |
| Coating | No Coating |