| Maksimum çalışma sıcaklığı | 250°C |
|---|---|
| Taşıma Paketi | İhtiyaçlarınıza Göre |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Model numarası | Genel Model Numarası |
| Manyetik Yönlendirme | İzotropik, Anizotropik |
| Liman | Luzhou, Çin |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Karton, Ahşap Palet, Özel Paket |
| Şartname | ISO/TS16949 |
| Marka | Ortak-Mag |
| Menşei | Siçuan, Çin |
| Density | 4.9 G/cm3 |
|---|---|
| Dimension | As Customized |
| Curie Temperature | 450°C |
| Standard | ISO9001/ROHS/ |
| Size | (R51.8mm-r43.1mm)×39.0mm |
| Magnetic Energy Product | 27-30 KJ/m3 |
|---|---|
| Package Size | 340mm×255mm×75mm |
| Magnetization Direction | Axial |
| Origin | Sichuan, China (Mainland), |
| Application | Motors, Speakers, Magnetic Separators |
| Taşıma Paketi | Özelleştirilmiş Kartonlar ve Paletler |
|---|---|
| Şartname | ISO/TS16949 |
| Marka | Ortak-Mag |
| Araba Yap | Otomobil Durumları |
| Tip | Kalıcı, Başlangıç Parçaları |
| Taşıma Paketi | Özelleştirilmiş Kartonlar ve Paletler |
|---|---|
| Şartname | ISO/TS16949 |
| Marka | Ortak-Mag |
| Menşei | Siçuan, Çin |
| Seviye | JC-Y3932; JC-Y3932; JC-Y3939; JC-Y3939; JC-Y4041; JC-Y4041; |
| Model numarası. | Çizimlere göre çeşitli, Kalıcı |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Karton Ahşap Palet |
| Marka | JOINT-MAG, Joint-Mag |
| Menşei | Sichuan, Çin (Anakara), |
| Uygulama | Endüstriyel Mıknatıs |
| Model numarası. | L608 |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Karton Ahşap Tepsi |
| Marka | Ortak-Mag |
| Menşei | Sichuan, Çin (Anakara) |
| Uygulama | 70CC, 100CC, 125CC, 250CC marş motoru |
| Taşıma Paketi | Özelleştirilmiş Kartonlar ve Paletler |
|---|---|
| Şartname | ISO/TS16949 |
| Marka | Ortak-Mag |
| Menşei | Siçuan, Çin |
| Renk | siyah |
| Taşıma Paketi | Özelleştirilmiş Kartonlar ve Paletler |
|---|---|
| Şartname | ISO/TS16949 |
| Marka | Ortak-Mag |
| Menşei | Siçuan, Çin |
| Sertifika | SrO·6Fe2O3 |